Dětské tábory

Tábory organizujeme pro děti z našeho pohybového střediska, dveře máme otevřené i pro děti, které naše kroužky nenavštěvují.

Pořádáme tábory letní, zimní a soustředění v době kratších školních prázdnin.

Zimní tábor je zaměřen na lyžařský výcvik a snowboard. Na sjezdovky dojíždíme skibusem. Večer využíváme místní tělocvičnu a sál s pódiem pro hry a zábavu. Tábor je zakončen závodem ve slalomu.

Letní tábor je se sportovním zaměřením na tradiční i netradiční sportovní odvětví.,/p>

Každý rok má tábor dané téma: z pohádky do pohádky, olympijské hry, horolezecká expedice, mořský svět, cesta kolem světa, indiánské léto ...

Na táboře hrajeme celý den hry, soutěžíme, relaxujeme, vyrážíme na výlety. Máme vlastní trampolínu, 7 mílové boty, čtyřkolku, motobike. Připravujeme vlastní lanové atrakce. Navštěvujeme bobovou dráhu a aquapark.

Na zimní i letní tábor jezdíme do Albrechtic v Jizerských horách. Jsme ubytováni ve zděných budovách - penzionech. V objetu jsou k dispozici pinkponkové stoly, venkovní hřiště a volejbalový kurt.

Organizujeme školy v přírodě pro školy a sportovní soustředění pro sportovní oddíly v tuzemsku i v zahraničí. Zajistíme ubytovací kapacitu, pg. doprovod, zdravotníka, připravíme zajímavý program s atrakcemi a pomůckami viz. tábory.

Při hrách využíváme společenské a didaktické hry, které je možné si u nás prohlédnout i zakoupit.