Hotel america písek

Foto z dubna 2011: http://dfitjidas.rajce.idnes.cz/Sportovni_vikend_Pisek_1.-3.dubna_2011/

Foto z března 2012: http://dfitjidas.rajce.net/Sportovni_vikend_Pisek_30.3.-1.4.2012

Termín a cena:

Cena 1990.00,- Kč  
09.11.2018 - 11.11.2018

Cena zahrnuje:

polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře servírovaná+zákuse+nápoj,  2x denně cvičení, cvičení na trampolínách, bazén, sauna, připojení na internet přes wifi.

Cena nezahrnuje:

masáže: reflexní, relaxační, čínské, lávové, 30 min. 250,-, 45 min. 350,-, 60 min. 450,-.

Místo:

Interhotel America je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na úpatí Píseckých hor. Díky poloze je vhodný pro pěší turistiku a cykloturistiku. V blízkosti hotelu vede cyklostezka, cca. 500m se nacházejí rybníky, nedaleko je dětské hřiště, obora daňků a muflonů a další turistické zajímavosti.

V hotelu je k ubytování 36 dvoulůžkových pokojů standardně vybavených vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou, toaletou, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou (možnost připojení na internet). Všechny pokoje mají terasu.


V mestě Písek je možné navštívit dominantu města - kamenný most - nejstarší dochovaný most v Čechách, dále určitě kostel zasvěcený Narození Panny Marie, klášterní kostel Povýšení Sv.Kříže, kostel Nejsvětější Trojce, pozůstatky Putimské brány a hrad s Prácheňským muzeem. Za návštěvu stojí i měšťanské domy a jejich znamení - Dům U slona, U zlaté lodi, U stříbrných denárů, U bílého beránka.

 

Stravování:

polopenze

Doprava:

vlastní

Aktivity:

program cvičení: aerobik, aquaaerobik, trampolínky, pilates, tance života, meditace, power joga,  

Poznámka:

Děti do 6 let - bez nároku na lůžko, stravu, program - zdarma. Jinak 1.390 Kč.


Pokud si nejste jistí, máte doplňující dotazy nebo si nevíte rady, můžete nás kontaktovat telefonicky, nebo pomocí e-mailu.
Potřebné informace a případné soubory ke stažení naleznete na stránce kontakt.